Reklama
Reklama

"OdDam" - za nami piąta edycja wieczoru dobroczynności [ZDJĘCIA]

W przerwach pomiędzy występami zebrani goście mogli nabyć biżuterię i rękodzieło, fot. Szymon Łyciuk W przerwach pomiędzy występami zebrani goście mogli nabyć biżuterię i rękodzieło, fot. Szymon Łyciuk

7,5 tysiąca złotych zebrano podczas piątej edycji wieczoru dobroczynności ”odDam”. Środki przeznaczone będą na dofinansowanie kosztów dowozu wychowanków do placówek Stowarzyszenia "Krok za krokiem" w Zamościu.

W ostatni piątek, dzięki uprzejmości właściciela Artis Hotel&Spa wychowankowie, pracownicy i sympatycy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu spotkali się na imprezie charytatywnej pn. "odDAM". Wśród zaproszonych gości byli m.in. Magdalena Dołgan wiceprezydent Zamościa, Marta Pfeifer radna Rady Miasta Zamość, Mariusz Paszko dyrektor Zamojskiego Szpitala Niepublicznego.

Wieczór poprowadzili  Anna Siwczuk z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu w towarzystwie uczniów Dawida Kusztykiewiwicza i Kacpra Jarmoluka. Na początku wszystkich zebranych przywitała Maria Król - przewodnicząca stowarzyszenia - dziękując wszystkim za przybycie i zachęcając do czynienia dobra bliźnim. Głos zabrał również wychowanek, a obecnie pracownik Stowarzyszenia - Michał Król, który w swojej krótkiej prezentacji przedstawił nowe możliwości wspierania stowarzyszenia w internecie.

W odsłonach artystycznych wystąpili: Ewa Maziarz (wokalistka), Chór Ziemi Zamojskiej „Contra”, solista Mariusz Mądrzak wraz z akompaniatorem Arkadiuszem Rozmusem, wolontariusze europejscy z Gruzji, Hiszpanii i Ukrainy.

Głównym artystycznym punktem wieczoru była sztuka pantomimiczna pt.: „Muzyka serca”. W niezwykłą podróż do krainy wyobraźni zabrali nas wychowankowie Niepublicznego Przedszkola Specjalnego i uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu pod kierunkiem Barbary Różańskiej i Jacentego Pietrasia.

W przerwach pomiędzy występami zebrani goście mogli nabyć biżuterię i rękodzieło przekazane przez darczyńców bądź wykonane przez uczniów Zespołu Szkół „Krok za krokiem”, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej „Krok za krokiem” w Zamościu i Biłgoraju oraz Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us