Reklama

Piotr Bartnik będzie dyrektorem Książnicy Zamojskiej

Dotychczasowa dyrektor Książnicy, Danuta Kawałko z końcem roku przechodzi na emeryturę, foto: archiwum, zdjecie poglądowe Dotychczasowa dyrektor Książnicy, Danuta Kawałko z końcem roku przechodzi na emeryturę, foto: archiwum, zdjecie poglądowe

Zamojski magistrat opublikował wyniki konkurs na stanowisko dyrektora Książnicy Zamojskiej. Komisja konkursowa wybrała kandydaturę Piotra Bartnika z Zamościa.

Informacja o wynikach konkursu została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta. Czytamy w niej, że nowym dyrektorem zostanie Piotr Bartnik, który - zdaniem komisji - spełnił wymagania określone w ogłoszeniu o konkursie i wykazał się odpowiednimi kwalifikacjami, wiedzą i umiejętnościami na oferowanym stanowisku pracy.

Przypominamy, że dotychczasowa dyrektor Książnicy, Danuta Kawałko z końcem roku przechodzi na emeryturę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us