Reklama
Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Majdan. Dziecko trafiło do szpitala

Do wypadku doszło w piątek rano na ul Majdan w Zamościu, foto: Policja Do wypadku doszło w piątek rano na ul Majdan w Zamościu, foto: Policja

Kierująca nissanem cofając z posesji wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z suzuki. Kobieta i 2-letnie dziecko trafili do szpitala. Do wypadku doszło w piątek rano na ul. Majdan w Zamościu.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca nissanem 57-letnia mieszkanka Zamościa wykonując manewr cofania nie zachowała należytej ostrożności i wymusiła pierwszeństwo przejazdu jadącej w tym czasie ulicą Majdan 31-letniej kierującej, która podróżowała suzuki wraz z 2-letnią dziewczynką. Doszło do zderzenia pojazdów. Obrażeń ciała doznała kierująca nissanem, którą załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Do placówki służby zdrowia na obserwację trafiła również 2-letnia pasażerka suzuki - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji. 

Kierujące były trzeźwe. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierująca nissanem odpowie przed sądem. Mundurowi zatrzymali jej również uprawnienia do kierowania pojazdami.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us