Reklama

Blisko 400 sztuk podróbek zabezpieczonych na giełdzie

Za obrót towarami z podrobionymi znakami towarowymi grozi nawet kara pozbawienia wolności do lat 2, foto:Policja Za obrót towarami z podrobionymi znakami towarowymi grozi nawet kara pozbawienia wolności do lat 2, foto:Policja

Blisko 400 sztuk odzieży i perfum z podrobionymi znakami towarowymi zabezpieczyli zamojscy policjanci na giełdzie w Mokrem. „Podróbki’ oferowali do sprzedaży 30-letnia mieszkanka Rzeszowa oraz 36-letni obywatel Bułgarii.

- W niedzielę policjanci z zamojskiego Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą na terenie giełdy towarowej w gm. Zamość ujawnili odzież oraz perfumy, które były oznaczone nielegalnie naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi różnych znanych marek. Do sprzedaży „podróbki” oferowała 30-letnia mieszkanka Rzeszowa oraz 36-letni obywatel Bułgarii czasowo mieszkający w powiecie radomskim. Mundurowi w wyniku przeszukania stoiska oraz samochodu należącego do mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli prawie 300 sztuk odzieży. Zabezpieczono kurtki, czapki, spodnie oraz bluzy sportowe z naszytymi znakami wiodących marek odzieżowych. Przeszukanie samochodu oraz stoiska handlowego użytkowanego przez 30-letnią kobietę doprowadziło do zabezpieczenia przez policję prawie 100 sztuk odzieży oraz perfum z podrobionymi znakami towarowymi różnych marek - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Oboje usłyszeli już zarzuty wprowadzenia do obrotu podrobionego towaru. Za obrót towarami z podrobionymi znakami towarowymi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub kara pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us