Reklama
Reklama

Diabeł się zakochał, a Sinnersi „nagrzeszyli”

Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany

– Ten klimat rządzi się czymś takim ostrzejszym… To nie są rurki z kremem, to jest moc, potęga, piwnica, loch i mrok. Ale pomimo tej pozornej mroczności, zawsze staram się zawrzeć w utworach jakieś pozytywne przesłanie – mówi o swoich tekstach Kinga Szewczuk, wokalistka Time Of The Sinners. Barwną historię tego popularnego rockowo-metalowego zespołu znajdziemy w najnowszym numerze „Skafandra”.

Ponadto gazeta zabiera nas m.in. do odległej Japonii, gdzie Zamojszczyzna uczyła tańców polskich, a także do nieco bliższej Łaszczówki, gdzie znajduje się „piekiełko tomaszowskie”, powstałe w wyniku diabelskiego zakochania… „Skafander” nie sięga do portfeli czytelników, bo jest bezpłatny, ale za to doradza jak się rozliczyć z wakacyjnej pracy za granicą oraz wyjaśnia różnice w zatrudnieniu studentów na etat, umowę zlecenie i umowę o dzieło. Co ciekawe, z finansami i rachunkowością ma coś wspólnego Rafał Bąk, bramkarz Padwy Zamość, który na łamach gazet zachęca do uprawiani piłki ręcznej. Z kolei Damian Wojtala, tegoroczny absolwent PWSZ w Zamościu, zachęca osoby niepełnosprawne do tego, aby wychodziły z domu i nie bały się samorealizacji, choćby przez podjęcie studiów.

Jak nie popaść w jesienną chandrę? Jakie certyfikaty językowe można zdać w PWSZ w Zamościu? Co takiego zamojska młodzież wystawi w Zamojskim Domu Kultury? O tym wszystkim w nowym Skafandrze. Zachęcamy do lektury!

Skafander nr 12 (104) do pobrania

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us