Reklama
Reklama

Zamojscy seniorzy będą mieli karty?

foto: Urząd Miasta Zamość foto: Urząd Miasta Zamość

Zamość przygotowuje się do wprowadzenia bezpłatnej Zamojskiej Karty Seniora. Jej posiadanie umożliwi osobom starszym korzystanie z szerokiego wachlarza usług z zakresu kultury, sportu, rekreacji, nauki i zdrowia. Będzie to możliwe dzięki zniżkom stałym lub wprowadzanym okazjonalnie przez partnerów programu.

Zamojska Karta Seniora byłaby przeznaczona dla osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie Zamościa.

Jak informuje magistrat, partnerem programu może być każdy przedsiębiorca, instytucja lub placówka. Wysokość ulg, zniżek, rabatów upustów, uprawnień i preferencji przyznawanych przez partnerów będzie zależeć wyłącznie od ich uznania. Urząd Miasta zachęca firmy, instytucje itp., by przystępowały do programu Zamojska Karta Seniora, ponieważ dzięki oferowanym zniżkom, zyskają nowych i stałych klientów.

Każde z miejsc biorących udział w programie, będzie specjalnie oznakowane, a lista partnerów zostanie opublikowana m.in.na stronie internetowej www.zamosc.pl.

Czy Karta Seniora, funkcjonująca z powodzeniem w innych miastach Polski, pojawi się również w Zamościu? O tym zdecydują radni na najbliższej, listopadowej Sesji Rady Miasta.

1 komentarz

  • Jan
    Jan piątek, 17 listopad 2017 10:16 Link do komentarza

    Tylko niech nie kserują dowodów osobistych przy jej wyrabianiu!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us