Reklama
Reklama

Rośnie lodowisko przed zamojskim ratuszem

Powstaje lodowisko na Rynku Wielkim, foto: materiał redakcyjny Powstaje lodowisko na Rynku Wielkim, foto: materiał redakcyjny

Rozpoczęły się prace związane z montażem zamojskiego lodowiska. Wzorem lat ubiegłych ślizgawka ustawiona będzie na Rynku Wielkim, przed ratuszem. Ceny biletów i godziny otwarcia będą takie same jak w roku ubiegłym.

Miejska ślizgawka ma być gotowa pod koniec listopada. - Wstępnie planujemy otwarcie na 1 grudnia, ale termin ten jest uzależniony od pogody - powiedział nam Mateusz Ferens dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. - Najpóźniej lodowisko będzie otwarte 6 grudnia - dodaje.

Nie zmienią się ceny biletów. Bilet normalny kosztować będzie 6 zł za godzinę, ulgowy 5 zł, a w przypadku grup zorganizowanych 4 zł. Posiadacze karty dużej rodziny zapłacą jedynie 3 zł.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us