Reklama
Reklama

Zamość: Przyjechała po alkohol, nie zapłaciła

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w markecie przy ul. Lwowskiej w Zamościu, foto: archiwum Do zdarzenia doszło w miniony piątek w markecie przy ul. Lwowskiej w Zamościu, foto: archiwum

- Przyjechała do sklepu samochodem po czym na chwiejących się nogach wzięła z regału 6 butelek alkoholu, schowała do torby i opuściła sklep nie płacąc - informuje o 50-letniej mieszkance Zamościa Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. Kobieta została ujęta przez ochronę sklepu. - Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widać jak kobieta wjeżdża na parking marketu samochodem siedząc za jego kierownicą - dodaje.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek.

- Tuż przed 21 dyżurny zamojskiej komendy skierował policjantów do jednego z zamojskich marketów przy ul. Lwowskiej, celem potwierdzenia zgłoszenia dotyczącego kradzieży sklepowej. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że 50-letnia mieszkanka Zamościa z regału wzięła sześć butelek alkoholu, schowała je do torby, a następnie wyszła za linię bramek kasowych nie płacąc za zabrany towar - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. - Kobieta, której stan wskazywał, że jest pod działaniem alkoholu, tłumaczyła się, że wyszła za linię kas ponieważ chciała jedynie wziąć wózek na zakupy i ponownie wrócić na teren sklepu - dodaje.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery. Na nagraniu widać także, jak ujęta przez ochronę kobieta do sklepu przyjeżdża pojazdem marki Opel, siedząc za jego kierownicą.

- Z uwagi na podejrzenie kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, od kobiety pobrano krew do badań, które wykażą, czy w czasie, gdy przyjechała na parking marketu była nietrzeźwa. Za kradzież towaru sklepowego 50-latkę czeka odpowiedzialność przed sądem. Wyniki badań krwi pokażą, czy odpowie również za jazdę na podwójnym gazie - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us