Logo
Wydrukuj tę stronę

10 tysięcy tabletek na potencję na zamojskiej poczcie

W 2 paczkach znajdowało się ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję, foto: KAS Lublin W 2 paczkach znajdowało się ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję, foto: KAS Lublin

Ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję znaleźli funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w przesyłkach w zamojskim oddziale Poczty Polskiej. Wartość medykamentów oszacowano na ponad 140 tys.zł. 

- 3 listopada funkcjonariusze Referatu Realizacji w Zamościu przeprowadzili kontrolę przesyłek pocztowych w sortowni miejscowego oddziału Poczty Polskiej -informuje Michał Naklicki z Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. - W wyniku podjętych działań wykryli w 2 paczkach ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję (m.in. „Malagra”, „Tadalafil”, „Kamagra”) o łącznej wartości około 142,2 tys. zł. - dodaje. 

Sprawa została przekazana do organów ścigania. Trwa ustalanie nadawcy.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl