Reklama

Będą prace przy Kościuszki

Teren w sąsiedztwie Poczty Polskiej przy ul. Kościuszki w Zamościu ma być zagospodarowany, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe) Teren w sąsiedztwie Poczty Polskiej przy ul. Kościuszki w Zamościu ma być zagospodarowany, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe)

Na zlecenie Urzędu Miasta Zamość opracowano dokumentację projektową zagospodarowania terenu w sąsiedztwie placówki Poczty Polskiej przy ul. Kościuszki w Zamościu. - Roboty obejmować będą rozbiórkę starej wartowni i części ogrodzenia, utwardzenie placu płytami ażurowymi i wykonanie nowego ogrodzenia z wykorzystaniem odzyskanych materiałów- wyjaśnia Marek Gajewski, doradca prezydenta miasta. 

- Dokumentacja została uzgodniona z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków.  W związku z tym, że koszty szacuje się na ok. 100tys. zł, roboty planuje się wykonywać etapami, w miarę posiadanych środków finansowych. Zakres i konieczność wykonania prac wynika z postanowień porozumienia zawartego  w 2011r., na potrzeby realizacji projektu „Zamość Miasto UNESCO Pomnik Historii RP produktem turystycznym polskiej gospodarki” - dodaje Gajewski.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us