Reklama

"Nie wolno zatrzymywać się w marszu" - nowa książka legendy zamojskiego pożarnictwa

Mieczysław Skiba jest jednym z najbardziej aktywnych społeczników Zamojszczyzny, foto: materiał nadesłany Mieczysław Skiba jest jednym z najbardziej aktywnych społeczników Zamojszczyzny, foto: materiał nadesłany

"Nie wolno zatrzymywać się w marszu" - taki tytuł nosi najnowsza książka, żyjącej legendy zamojskiego pożarnictwa, pułkownika Mieczysława Skiby (na zdjęciu). Jubileuszowe spotkanie promujące wydawnictwo zaplanowano na środę (8 listopada), dokładnie w 90-te urodziny autora.

Książka została wydana przy wsparciu samorządu Gminy Zamość.

- Promocja książki będzie połączona z benefisem na cześć autora-jubilata z okazji jego 90-tych urodzin, przypadających właśnie tego dnia.  O oprawę muzyczną zadba Chór Sitanianie z Gminy Zamość. Zasłużony Jubilat przyczynił się do powstania w regionie licznych jednostek OSP i wybudowania kilkudziesięciu remiz strażackich - informuje Jarosław Kalbarczyk, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość. - Mieczysław Skiba jest jednym z najbardziej aktywnych społeczników Zamojszczyzny - dodaje.

Spotkanie i benefis odbędą się w środę, 8 listopada, w sali „Małej Karczmy” w Gościńcu „Magnat” w Kalinowicach (14:00 – 16:00). Organizatorem spotkania jest Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us