Logo
Wydrukuj tę stronę

Zarzecze. Peugeot najechał na seata i dachował

Dachowanie w Zarzeczu, foto: Policja Dachowanie w Zarzeczu, foto: Policja

Do groźnego wypadku doszło w sobotę po południu w Zarzeczu pod Zamościem. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot najechał na tył jadącego przed nim seata i dachował. Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu na szczęście nie odnieśli obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę tuż po godzinie 15:00 w miejscowości Zarzecze.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot, jadąc w stronę Zwierzyńca, na prostym odcinku drogi najechał na tył jadącego przed nim pojazdu marki Seat. W wyniku zdarzenia pojazdów peugeot dachował. 52-letni mieszkaniec gminy Zamość, który kierował peugeotem karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, że jego stan nie wymaga dalszej hospitalizacji. Kierujący seatem, 55-latek z gminy Zamość, w wyniku zderzenia pojazdów nie odniósł obrażeń - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Policjanci zbadali trzeźwość kierujących – obaj byli trzeźwi. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności oraz szczegółów zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl