Reklama

"Mikro innowacje-makro korzyści"

Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 13:30 w Zamościu – Sala Consulatus Urzędu Miasta, fot. archiwum, materiał nadesłany Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 13:30 w Zamościu – Sala Consulatus Urzędu Miasta, fot. archiwum, materiał nadesłany

Grant o wysokości do 100 tys zł. można otrzymać w ramach projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy mają innowacyjne pomysły poprawiające sytuację absolwentów na rynku pracy. Spotkanie informacyjno - warsztatowe dla organizacji, instytucji lub osób zainteresowanych ofertą odbędzie się 7 listopada w Zamościu.

Projekt „Mikro innowacje – makro korzyści” realizuje Lubelska Fundacja Rozwoju. W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu w wysokości do 100 tys. zł. Brak pracy, praca poniżej kwalifikacji, konieczność wyjazdu w poszukiwania źródła utrzymania – to tylko niektóre problemy z którymi stykają się młodzi ludzie wchodząc na rynek pracy. Oferta projektu skierowana jest do wszystkich, którzy mają pomysł, ideę jak zaradzić tego typu problemom.

Dofinansowanie może zostać przyznane na sfinansowanie działań związanych z rozwinięciem, dopracowaniem i przetestowaniem innowacyjnych pomysłów z obszaru „przechodzenie z systemu edukacji na rynek pracy”. Pomysłodawcą – innowatorem (grantobiorcą) może być zarówno instytucja publiczna, organizacja pozarządowa jak i osoba indywidualna.

Kto może wziąć udział w spotkaniu? Każdy kto ma już pomysł lub potencjał do wykreowania nowatorskiej inicjatywy, która może wpłynąć na poprawę sytuacji osób młodych wchodzących na rynek pracy. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych problematyką – udział w spotkaniu może stać się inspiracją do stworzenia innowacyjnego rozwiązania, poprawiającego sytuację absolwentów na rynku pracy.

Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 13:30 w Zamościu – Sala Consulatus Urzędu Miasta, Rynek Wielki 13. 

Program spotkania:

13:30 - 15:00 Prezentacja założeń projektu – Koordynator Projektu, Pomysł innowacyjny to znaczy jaki? Kryteria oceny i zasady wdrażania innowacji społecznych – warsztat prowadzony przez Brokerów Innowacji Społecznych.

15:00-16:00 Konsultacje indywidualne dla zainteresowanych uczestnictwem w projekcie

Więcej informacji na temat projektu na stronie internetowej: http://www.lfr.lublin.pl/projekty/mikro-innowacje-makro-korzysci/

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us