Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamojski Urząd Skarbowy zaprasza przedsiębiorców na szkolenia z JPK

źródło: Krajowa Administracja Skarbowa źródło: Krajowa Administracja Skarbowa

Od nowego roku nawet najmniejsi płatnicy VAT będą mieli obowiązek przekazywania JPK, czyli Jednolitego Pliku Kontrolnego do Krajowej Administracji Skarbowej. Ma to uszczelnić system podatkowy. Zamojski Urząd Skarbowy zaprasza przedsiębiorców na spotkania szkoleniowo – informacyjne.

- W każdy wtorek listopada (w dniach 7,14,21,28 listopada ) o godz. 12.00 odbędą się spotkania szkoleniowo – informacyjne na temat nowego obowiązku dla mikroprzedsiębiorców, wchodzącego w życie w dniu 1 stycznia 2018r. - informuje Jarosław Sokołowski z Urzędu Skarbowego w Zamościu. - Od nowego roku wszystkie podmioty „VAT czynne” objęte zostają obowiązkiem comiesięcznego składania plików JPK – Jednolity Plik Kontrolny. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Zamościu przy ul.Kilińskiego 82 w sali konferencyjnej - II piętro, wejście przez sekretariat. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - dodaje.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl