Reklama

Spór o bilbordy z wizerunkiem prezydenta Zamościa

Bilbordy z wizerunkiem prezydenta Andrzeja Wnuka pojawiły się m.in. na ternie zamojskiego OSiRu, foto: materiał redakcyjny Bilbordy z wizerunkiem prezydenta Andrzeja Wnuka pojawiły się m.in. na ternie zamojskiego OSiRu, foto: materiał redakcyjny

W Zamościu trwa spór o bilbordy z wizerunkiem prezydenta Andrzeja Wnuka i hasłem "Inwestuj w Zamościu". Reklamy pojawiły się w różnych częściach miasta. Niektórzy radni zastanawiają się, czy to już początek kampanii wyborczej zarzucając prezydentowi złe rozmieszczenie reklam. Andrzej Wnuk odpiera zarzuty.

Temat pojawił się na ostatniej sesji Rady Miasta. Radny Rafał Zwolak podkreślał, że bilbordy, które mają zachęcać do inwestowania w Zamościu powinny być rozmieszczone poza miastem. - Czy chcemy bilbordami umieszczonymi w mieście przyciągać do inwestycji zamościan? To jest trochę śmieszne. Dobrym miejscem byłaby trasa do Lublina, bo jest to droga krajowa, na której jest duży ruch - mówił radny.

Jak tłumaczył Tomasz Kossowski, dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta - bilbordy są częścią promocji strefy inwestycyjnej w Zamościu i realizują ogólnopolskie standardy. – Wzorowaliśmy się na kampanii realizowanej przez Lublin. To normalne, że właśnie prezydent zaprasza do inwestowania - mówił.

Radna Marta Pfeifer uważa, że taka akcja powinna być bardziej przemyślana. - To my płacimy za tego rodzaju kampanię. Wykorzystanie wizerunku pana prezydenta zamiast znaku rozpoznawczego Zamościa np. ratusza, w moim odczuciu jest rozpoczęciem kampanii wyborczej przez prezydenta, tylko bardzo mi przykro, że odbywa się to na koszt mieszkańców - mówiła radna.

Prezydent Andrzej Wnuk odpiera zarzuty radnych. - Nikt przy zdrowych zmysłach nie rozpoczyna kampanii wyborczej rok przed wyborami. Poza tym ja namawiam inwestorów miejscowych i przejezdnych do inwestowania a nie do głosowania - mówi prezydent.

Andrzej Wnuk zapytany o to, czy będzie kandydował na prezydenta miasta w najbliższych wyborach odpowiedział: - Nie wiemy jeszcze jaka będzie ordynacja. Być może - jako, że nie jestem członkiem żadnej partii - nie będę miał takiej możliwości. To dzielenie skóry na niedźwiedziu.

Wnuk stanowczo podkreślił, że nie zamierza zapisywać się do żadnej partii politycznej. - Całe życie byłem bezpartyjny i taki pozostanę - mówi.

2 komentarzy

  • zamościanin
    zamościanin czwartek, 02 listopad 2017 22:14 Link do komentarza

    Czy może ktoś napisać co zrobiła p.radna Marta Pfeifer dla miasta Zamość? Mam wrażenie że tej Pani wszystko przeszkadza. Każda inicjatywa jest zła ! Prze tą Panią nie będzie oświetlenia świątecznego na starym mieście ! Kto ta panią wybrał na radną?

  • złotko
    złotko środa, 08 listopad 2017 18:13 Link do komentarza

    Radna BEZradna zawsze komentuje negatywnie, co jej pozostało. Kariery nie zrobiła w Zamościu i żal du** ściska, że człowiek "znikąd" robi karierę i jest chwalony na każdym kroku. A my mieszkańcy cieszymy się z napływu turystów, którzy często są inwestorami. Brak mi słów na tą kobietę, bo błaźnić się potrafi,ale pokazać co potrafi już NIE! Pani BEZ radna pora ruszyć tyłek i zapisać sobie 1 pozytyw, który mieszkańcy pochwalą,

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us