Logo
Wydrukuj tę stronę

Skrzyżowanie Dzieci Zamojszczyzny z Sadową: Zderzenie ciężarówki z osobówką. Wyciekł olej

Zderzenie ciężarówki z osobówką na skrzyżowaniu Dzieci Zamojszczyzny i Sadowej, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Zderzenie ciężarówki z osobówką na skrzyżowaniu Dzieci Zamojszczyzny i Sadowej, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Samochód osoby zderzył się z ciężarówką na skrzyżowaniu ulic Dzieci Zamojszczyzny z Sadową w Zamościu. W wyniku wypadku w ciężarówce uszkodzony został zbiornik z paliwem, doszło do wycieku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do kolizji doszło dzisiaj po godzinie 8 rano. 

- Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki opel kierowany przez 46-letnią mieszkankę Zamościa wyjeżdżając z ulicy Sadowej nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce marki volvo. Doszło do zderzenia, w wyniku którego uszkodzony został zbiornik z paliwem w ciężarówce. Doszło do wycieku - informuje Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowy zamojskiej policji.

Na miejsce przyjechała staż pożarna. - Z pojazdu wyciekło około 20 litrów oleju. Strażacy usunęli skutki wycieku oraz przepompowali około 100 litrów z uszkodzonego zbiornika - mówi Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków. - Akcja trwała 1,5 godziny - dodaje.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl