Logo
Wydrukuj tę stronę

12-letnia dziewczynka potrącona w Jarosławcu. Trafiła do szpitala

Potrącenie 12-latki w Jarosławcu, foto: Policja Potrącenie 12-latki w Jarosławcu, foto: Policja

12-letnia dziewczynka została zabrana do szpitala po tym, jak potrącił ją samochód. Do wypadku doszło dzisiaj (30.10) rano w Jarosławcu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziecko wbiegło na jezdnię pod osobowego opla.

Do wypadku doszło po godzinie 7:30 na drodze krajowej nr 74.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki opel, 55-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego jadąc w kierunku Zamościa potrącił dziewczynkę. 12-letnia mieszkanka gminy Sitno, wbiegła na jezdnię z lewej strony wprost pod nadjeżdżający pojazd. Z urazem ciała została przewieziona do szpitala - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. - Najprawdopodobniej dziewczynka przebiegała przez drogę ponieważ chciała zdążyć na busa, który właśnie dojeżdżał do przystanku.

Kierowca opla był trzeźwy.

Policja apeluje o rozwagę.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl