Logo
Wydrukuj tę stronę

Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu Żdanowskiej z Sienkiewicza

Wypadek wydarzył się w poniedziałek przed południem, foto: Czytelnik, materiał nadesłany Wypadek wydarzył się w poniedziałek przed południem, foto: Czytelnik, materiał nadesłany

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Żdanowskiej z Sienkiewicza w Zamościu. Kierująca citroenem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena. Kobieta trafiła do szpitala. 

Wypadek wydarzył się w poniedziałek przed południem.  

- Kierująca citroenem, mieszkanka gminy Krasnystaw, jadąc ulicą Żdanowską w stronę starówki próbowała skręcić w lewo w ulicę Sienkiewicza. Kobieta nie udzieliła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka kierowcy volkswagena, mieszkańcowi Krasnobrodu. Doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca trafiała do szpitala - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Kierujący byli trzeźwi. 

Mamy też informację, że przed chwilą doszło do kolejnego zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Dzieci Zamojszczyzny i Sadowa. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Na razie nie znamy szczegółów. 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl