Reklama
Reklama

Perspectiva Solutions - producent elektroniki z siedzibą w Zamościu

Siedzina firmy mieści się w Zamościu, źródło: materiał nadesłany Siedzina firmy mieści się w Zamościu, źródło: materiał nadesłany

Perspectiva Solutions to firma działająca m.in. w obszarze optoelektroniki. Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości, co pozwala nam cieszyć się zaufaniem wielu firm i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jako polski producent elektroniki działający w kraju i za granicą.

Jesteśmy dumni, że nasza siedziba mieści się w Zamościu! Aby przybliżyć Państwu czym się zajmujemy i co nas wyróżnia, przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

P jak produkcja kontraktowa, na której opiera się nasza działalność. Dostarczamy naszym klientom urządzenia elektroniczne i wiązki kablowe najwyższej jakości. Oferujemy również produkty specjalnego przeznaczenia. Znajdują one zastosowanie w automatyce przemysłowej, przemyśle lotniczym, medycynie, farmacji i wielu dziedzinach nauki.

E jak elektronika, czyli dziedzina, w obszarze której działamy. Wiązki, złącza i urządzenia elektryczne to główne produkty dostępne w naszej ofercie.

R jak rozwiązania, które staramy się dopasować do potrzeb klienta. Posiadamy bogatą ofertę gotowych produktów, ale na prośbę klienta realizujemy również niestandardowe zamówienia. Dostarczane przez nas rozwiązania cechuje najwyższa jakość i niezawodność.

S jak specjaliści, którzy tworzą nas zespół. Nawiązując z nami współpracę mogą Państwo mieć pewność, że nad realizacją projektu pracować będą osoby wykształcone i doświadczone. Wiedza, którą dysponujemy pozwala nam na podejmowanie wyzwań, jakimi są innowacyjne, nowatorskie projekty.

P jak prototypowanie, będące istotnym elementem początkowego etapu realizacji projektu. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo znaleźć partnera biznesowego, który podejmie się zbudowania prototypu. Dlatego zachęcamy do kontaktu, bardzo chętnie pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązania i metody realizacji zamówienia.

E jak e-sklep, w którym znajdą Państwo naszą ofertę produktów. Bogaty wybór komponentów, przejrzysta struktura strony i łatwy sposób kontaktu, to główne zalety naszego sklepu internetowego. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu, zapraszamy do nawiązania kontaktu, odpowiemy za wszystkie zgłoszenia.

C jak nasz cel, którym jest ciągły rozwój firmy, pracowników i oferowanych usług. Pragniemy podnosić nasze kompetencje i umiejętności oraz rozszerzać działalność nawiązując kontakty na całym świecie. Podejmowane w tym celu działania przekładają się oczywiście na poziom świadczonych usług, dlatego można stwierdzić, że robimy to wszystko nie tylko dla siebie, ale również dla naszych klientów i partnerów.

T jak Twoje potrzeby, stawiane zawsze na pierwszym miejscu. Nasza ofertę kierujemy zarówno do doświadczonych przedsiębiorców o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i do nowych firm, stawiających pierwsze niepewne kroki w biznesie. Każdy klient i partner jest dla nas ważny, a jego potrzeby wyznaczają kierunek i sposób naszego działania.

I jak innowacje, które stanowią siłę napędową rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wprowadzanie ciągłych ulepszeń, tworzenie nowych produktów, stosowanie nowych technologii i udoskonalanie procesu produkcji. Wszystkie te działania stymulują rozwój nie tylko naszej firmy, ale również całej branży.

V jak vision. Pamiętamy początki działalności naszej firmy, wszystko czego się nauczyliśmy i co udało nam się osiągnąć. Szanujemy przeszłość, ale koncentrujemy się na tym, co dopiero przed nami. Bez spójnej i konkretnej wizji, nie mamy szans rozwoju. Dlatego patrząc w przyszłość wiemy co i jak chcielibyśmy osiągnąć, do czego chcemy dążyć i jakim działaniom nadamy priorytet.

A jak aktywność. Wiemy, jak ważne jest ciągłe działanie i publiczne prezentowanie swojej pracy, dlatego chętnie angażujemy się w różnego rodzaju przedsięwzięcia o charakterze promocyjnym. Naszych przedstawicieli spotkać można na różnego rodzaju targach, spotkaniach eksperckich, czy panelach dyskusyjnych. Staramy się ciągle rozszerzać zakres naszej aktywności, rozwijać się, działać.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 komentarz

  • Andrzej
    Andrzej piątek, 27 październik 2017 14:44 Link do komentarza

    Super, że jest to Polska firma, a nie zagraniczny koncern... Trzymam kciuki za rozwój w naszym mieście!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us