Reklama

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Sprawdź jakie będą zmiany w organizacji ruchu w Zamościu

Będą zmiany w organizacji ruchu przy zamojskich nekropoliach, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Będą zmiany w organizacji ruchu przy zamojskich nekropoliach, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. To przede wszystkim czas refleksji, zadumy i pamięci o tych, którzy odeszli. Jak co roku, to również okres wzmożonego ruchu przy zamojskich nekropoliach. Zobacz jakie zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców.

Przy Cmentarzu Komunalnym (ul. Braterstwa Broni , ul. Śląska) - OD 31.10.2017 GODZ. 9.00 DO 02.11.2017 GODZ. 15.00

Organizacja ruchu zostanie zmieniona w zakresie:
- na odcinku od skrzyżowania z ul. Śląską do skrzyżowania z drogą powiatową Zamość-Chyża – Wysokie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy,
- ul. Śląska:
*parking przy stacji trafo zostanie zagrodzony zaporami U-20b ze znakiem B-1 „zakaz ruchu” wraz z tabliczką „Nie dotyczy MZK”. Ruch komunikacji miejskiej odbywać się będzie ul. Śląską do parkingu przy stacji trafo.
*po stronie prawej jezdni, na odcinku od przepustu przy ul. Rolniczej do ul. Braterstwa Broni wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów /znak B-36/ z tabliczkami „Nie dotyczy poboczy”.
* po lewej stronie jezdni, na odcinku od ul. Chłodnej do ul. Braterstwa Broni, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się poprzez zastosowanie znaku B-36 (znak należy ustawić po obu stronach jezdni – od ul. Chłodnej i Braterstwa Broni).

Przy Cmentarzu Parafialnym (ul. Peowiaków, ul. Przemysłowa) OD 31.10.2017 GODZ. 9.00 DO 02.11.2017 GODZ. 15.00

ul. Peowiaków:
na odcinku od końca zatoki postojowej (od strony cmentarza) do skrzyżowania z ul. Przemysłową obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się (znak B-36) z tabliczką o treści „Nie dotyczy zaopatrzenia do 15 minut”.

ul. Przemysłowa:
na odcinku od skrzyżowania z ul. Peowiaków do skrzyżowania z ul. Zaremby (od strony cmentarza) obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się

Poniżej publikujemy mapy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us