Reklama
Reklama

Podróż do szczęścia

Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany

Budzisz się o świcie. Przecierasz oczy, wychodzisz ze swojego namiotu i widzisz zachwycający wschód słońca, gdzieś na końcu świata w Ameryce Południowej, z dala od problemów, prawdziwie wolny. Piękna perspektywa, prawda? Właśnie tak wyglądał kiedyś poranek Damiana Lemańskiego, o czym opowiadał podczas Festiwalu Podróżniczego Eskapady Kresowy. Gazeta „Skafander” w najnowszym numerze ...

... relacjonuje Festiwal, a także zabiera nas w różne inne podróże: do Irlandii z dr. Januszem Skwarkiem, do Anglii z Justyną Pataj, na Łotwę z uczniami II LO w Zamościu oraz do Czech wspólnie ze studentami mechaniki i budowy maszyn PWSZ w Zamościu.

To właśnie ta zamojska uczelnia zainaugurowała niedawno trzynasty rok akademicki w swojej historii. PWSZ niezmiennie cieszy się popularnością wśród młodych ludzi, o czym świadczy znakomite wyniki rekrutacji. Na łamach „Skafandra” przeczytamy m.in. wywiad z rektorem uczelni dr hab. Andrzejem Samborskim, z którego dowiemy się, dlaczego młodzież tak chętnie wybiera PWSZ.

Czym jest szczęście? Kto powinien być zawsze o dwa kroki do przodu? Kto jest na ustach uczniów ZSP nr 5 w Zamościu? To wszystko znajdziemy w nowym wydaniu „Skafandra”. Zachęcamy do lektury!

Skafander nr 11 (103) do pobrania

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us