Logo
Wydrukuj tę stronę

Ksawery nad Zamojszczyzną. Strażacy mieli pracowitą noc

Ksawery przeszeł nad Zamojszczyzną, foto: PSP Zamość Ksawery przeszeł nad Zamojszczyzną, foto: PSP Zamość

30 interwencji podjęli zamojscy strażacy w związku przechodzącym nad Polską orkanem Ksawery. Są straty materialne, ale - jak zaznaczają strażacy - najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

- Informuję, że w trakcie minionej nocy jak również w godzinach porannych 6 października, na terenie powiatu zamojskiego odnotowanych zostało 30 zdarzeń związanych z przechodzącym nad Polską orkanem Ksawery. Straty materialne to: uszkodzone 3 samochody osobowe (Podkrasne i Malewszczyzna), przewrócona latarnia przy ul. Młodzieżowej, uszkodzone linie energetyczne - Nielisz i Majdan Wielki, Gruszka Duża. Ponadto w miejscowości Nawóz doszło do zerwania 1/4 dachu budynku niezamieszkałego - wylicza Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków. - Mając na względzie występujące silne podmuchy wiatru apeluję o unikanie parkowania pojazdów pod drzewami, jak również usunięcie z balkonów naszych domów i mieszkań drobnych, lekkich przedmiotów - dodaje.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl