Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Pobili i okradli

Cała czwórka za swoje czyny odpowie przed sądem, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Cała czwórka za swoje czyny odpowie przed sądem, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

28-letni zamościanin został pobity przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wspólnie z dwójką znajomych okradli też mieszkanie pokrzywdzonego.

- W czwartkowe popołudnie na ulicy Oboźnej przed blokiem pobity został 28-letni mieszkaniec Zamościa. Z urazem twarzoczaszki trafił do szpitala. Sprawcami pobicia okazali się 24-letni mieszkaniec Zamościa oraz 29-latek z gminy Zamość. Ze wstępnych ustaleń wynika, że gdy pokrzywdzony wracał do domu napotkał dwóch mężczyzn, którzy zaczęli uderzać go i kopać po całym ciele. Zobaczyła to jego matka, która krzykiem odstraszyła napastników - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Policjanci chwilę po zdarzeniu zatrzymali sprawców. Trafili do policyjnego aresztu.

Okazało się również, że ci sami mężczyźni wspólnie z dwojgiem znajomych - 18-letnią mieszkanką gminy Łabunie oraz o trzy lata starszym zamościaninem - z mieszkania pokrzywdzonego ukradli pieniądze oraz biżuterię. Oni również zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie.

W sobotę sąd przychylił się do wniosku zamojskiej policji o zastosowanie w stosunku do sprawców pobicia środków zapobiegawczych. Jeden z nich otrzymał areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy, drugi natomiast dozór policyjny. Cała czwórka za swoje czyny odpowie przed sądem.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl