Logo
Wydrukuj tę stronę

Makabryczna zbrodnia na zamojskim osiedlu. Nie żyje kobieta i mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Tragedia na zamojskim osiedlu Orzeszkowej, fot. archiwum Tragedia na zamojskim osiedlu Orzeszkowej, fot. archiwum

Tragicznie zakończyła się awantura domowa na osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. Z ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna związał 36-latkę i zadał jej kilka ciosów maczetą, później popełnił samobójstwo. Kobieta zmarła w szpitalu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (28.09) w jednym z mieszkań na osiedlu Orzeszkowej w Zamościu.

- Informację o krzykach i awanturze Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymało przed godz. 18:00. Kilka minut po zgłoszeniu na miejscu były już służby ratunkowe. W mieszkaniu odnalezione zostały zwłoki 44 letniego mężczyzny oraz ranna kobieta. 36 latka została przewieziona do szpitala. Niestety mimo pomocy medycznej kobiety nie udało się uratować - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Przez wiele godzin na miejscu pracowali policyjni technicy. Czynności procesowe wykonywane były pod nadzorem prokuratora.

Jak się dowiedzieliśmy w prokuraturze, w mieszkaniu nie było innych osób. - Mieszkanie było zamknięte na klucz od środka - powiedział nam Bartosz Wójcik, rzecznik Prokuratury Okręgowej. - Kobieta miała rany rąbane barku i szyi, była skrępowana. Z kolei mężczyzna miał rąbane rany głowy i kłute w okolicach serca. Na miejscu zabezpieczyliśmy maczetę i nóż, którymi zadano ciosy. Domniemujemy, że mężczyzna najpierw związał swoją konkubinę i zadał jej kilka ciosów a później zadał ciosy sobie - dodaje. 

Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Zamościu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl