Reklama
Reklama

Odzyskano skradziony rower

Złodziej sam przyszedł na komendę, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Złodziej sam przyszedł na komendę, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Kilka dni temu publikowaliśmy apel o pomoc w ustaleniu złodzieja roweru ucznia z III LO w Zamościu. Mamy informację, że rower został odzyskany. Złodziej sam zgłosił się na policję, bo był poszukiwany celem doprowadzenia do Ośrodka Szkolno Wychowawczego.

Przypomnijmy, rower zniknął sprzed budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu w czwartek, 14 września. Kradzież jednośladu zarejestrowała kamera monitoringu.

- Kradzieży dokonał 17-letni mieszkaniec Zamościa. Młodzieniec sam przyszedł na komendę, bo był poszukiwany celem doprowadzenia do Ośrodka Szkolno Wychowawczego. Podczas składania wyjaśnień przyznał się do kradzieży roweru - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji.  

Rower został odzyskany.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us