Reklama
Reklama

Uczeń III LO stracił rower, kto pomoże namierzyć złodzieja?

Złodzieja szuka również zamojska policja, foto: archiwum ezamosc.pl Złodzieja szuka również zamojska policja, foto: archiwum ezamosc.pl

Rower zniknął sprzed budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu w czwartek, 14 września. Kradzież jednośladu zarejestrowała kamera monitoringu. Za pomoc w namierzeniu złodzieja przewidziana jest nagroda.

Rodzina poszkodowanego ucznia za naszym pośrednictwem prosi o pomoc. Jak nas poinformowano, chodzi o czarny rower marki Between z niebieskimi i zielonymi dodatkami. Przy kierownicy miał pokrowiec na telefon komórkowy. Rower był praktycznie nowy.

Na nagraniu monitoringu - jak informuje rodzina ucznia - widać, że złodziej miał zielona kurtkę z białymi pasami na rękawach i buty czarne nike z czerwonymi wstawkami przy kostce. Poszukuje go policja.

Każdy, kto może pomóc w namierzeniu sprawcy proszony jest o kontakt z mamą ucznia, pod nr telefonu 600 323 866. Za pomoc przewidziana jest nagroda.

2 komentarzy

  • pomogę
    pomogę poniedziałek, 25 wrzesień 2017 15:23 Link do komentarza

    Dajcie zdjęcie roweru i złodzieja.

  • wzrokowiec
    wzrokowiec poniedziałek, 25 wrzesień 2017 15:46 Link do komentarza

    a gdzie mozna zobaczyc nagranie lub zdjecie z monitoringu? ja jestem wzrokowcem nie zapamietam opisu słownego ale zdjecie zapamietam, zreszta moze wtedy zlodziej by sie przestraszyl i oddal rower

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us