Logo
Wydrukuj tę stronę

Z zamojskiego zalewu wyłowiono ciało młodej kobiety

Ciało 22-latki zauważyli wędkarze łowiący ryby, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Ciało 22-latki zauważyli wędkarze łowiący ryby, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki zostały wyłowione w sobotę (23.09) z zalewu miejskiego w Zamościu. Ciało 22-latki zauważyli przed południem wędkarze łowiący ryby.

- O 11:42 otrzymaliśmy zgłoszenie od wędkarza, który łowił ryby na zamojskim zalewie. Zaniepokojony mężczyzna poinformował, że prawdopodobnie w wodzie znajduje się ciało kobiety - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej komendy policji. - Informacja potwierdziła się. Ciało wyłowili z wody strażacy. To 22-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego - dodaje.

Jak poinformowała nas Dorota Krukowska Bubiło, rano na komendę zgłosił się inny wędkarz, który przyniósł damską torebką znalezioną na molo.

Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci kobiety.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl