Reklama
Reklama

Z zamojskiego zalewu wyłowiono ciało młodej kobiety

Ciało 22-latki zauważyli wędkarze łowiący ryby, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Ciało 22-latki zauważyli wędkarze łowiący ryby, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki zostały wyłowione w sobotę (23.09) z zalewu miejskiego w Zamościu. Ciało 22-latki zauważyli przed południem wędkarze łowiący ryby.

- O 11:42 otrzymaliśmy zgłoszenie od wędkarza, który łowił ryby na zamojskim zalewie. Zaniepokojony mężczyzna poinformował, że prawdopodobnie w wodzie znajduje się ciało kobiety - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej komendy policji. - Informacja potwierdziła się. Ciało wyłowili z wody strażacy. To 22-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego - dodaje.

Jak poinformowała nas Dorota Krukowska Bubiło, rano na komendę zgłosił się inny wędkarz, który przyniósł damską torebką znalezioną na molo.

Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci kobiety.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us