Reklama

Nowy komendant zamojskiej policji

foto: Policja foto: Policja
Po 8 latach dowodzenia Komendą Miejską Policji w Zamościu z jednostką oraz z mundurem pożegnał się insp. Wiesław Pawluk. Nowym szefem zamojskich policjantów został insp. Andrzej Mioduna.

W piątek (5 lipca), w zamojskiej jednostce Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania i powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. Po blisko 8 latach dowodzenia z jednostką pożegnał się inspektor Wiesław Pawluk. Komendant, po 33 latach służby, pożegnał się również z policyjnym mundurem przechodząc na emeryturę.

W czasie uroczystości odbyło się również przywitanie nowego szefa zamojskich policjantów inspektora Andrzej Mioduny, który od 6 lipca obejmie obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us