Reklama

Izbica: O włos od czołówki [FILM]

Prawidłowo poruszający się kierowca ratował się ucieczką, foto: Policja Prawidłowo poruszający się kierowca ratował się ucieczką, foto: Policja

Tylko dzięki refleksowi kierowcy udało się uniknąć czołowego zderzenia na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Izbica. W sobotę w jadącą prawidłowo skodę uderzyła rozpędzona honda, która na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu. Prawidłowo poruszający się kierowca ratował się ucieczką.

Policja informuje, że powodem była nadmierna prędkość.

- Kierujący hondą, jadąc w stronę Zamościa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącą z naprzeciwka skodę. Ułamki sekund zdecydowały o tym, iż pojazdy nie zderzyły się czołowo - czytamy w policyjnym komunikacie.

Kierujący skodą 31-letni mieszkaniec Białegostoku podróżował wraz z dwójką pasażerów, w tym z kobietą w zaawansowanej ciąży. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że obrażenia nie były groźne.

Kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na to, że kierowca hondy - 35-letni mieszkaniec Chełma - stworzył realne zagrożenie zdrowia i życia uczestników zdarzenia, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Ponadto zostanie przeciwko niemu skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

Poniżej film z kamery, która zarejestrowała całe zajście (źródło: Policja).

Media

4 komentarzy

 • ech
  ech poniedziałek, 18 wrzesień 2017 13:21 Link do komentarza

  co za kretyn, zabrac mu prawko i samochod, najlepiej dozywotnio

 • aaaa
  aaaa poniedziałek, 18 wrzesień 2017 14:47 Link do komentarza

  chyba od strony Zamościa......

 • DAmiano
  DAmiano poniedziałek, 18 wrzesień 2017 21:29 Link do komentarza

  Na szczęście prędkości nie były duże. Tam jest ograniczenie do 30km/h. Nie dziwie się bo już przy 60km/h wyrzuca na drugi pas. Musiał Hondą jechać z 70 - 80 km/h. (Od strony Zamościa ). Skoda jechała na szczęście z prawidłową prędkością i to ich uratowało.

 • 1
  1 wtorek, 19 wrzesień 2017 12:15 Link do komentarza

  Ograniczenie jest, ale do 40

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us