Mokre: Sprzedawały podrabianą odzież

foto: Policja foto: Policja
Policjanci oraz funkcjonariusze Służby Celno–Skarbowej zabezpieczyli łącznie blisko 200 sztuk odzieży z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych firm. Zatrzymali też dwie właścicielki towaru, które handlowały podrobioną odzieżą na giełdzie w miejscowości Mokre.

- Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zamojskiej komendy oraz funkcjonariusze IV Referatu Realizacji w Zamościu Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej skontrolowali wczoraj stoiska na giełdzie w podzamojskiej miejscowości Mokre. Zatrzymali tam dwie obywatelki Bułgarii w wieku 64 i 32 lat, które oferowały do sprzedaży odzież z logo znanych, światowych marek. Kobiety na dwóch odrębnych stoiskach sprzedawały koszulki, bluzy i spodnie dresowe. - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Okazało się, że towary te nie miały nic wspólnego z oryginalnymi produktami, a naniesione na nich znaki zostały użyte bezprawnie. Funkcjonariusze na stoisku 64-latki zabezpieczyli 110 sztuk, a na stoisku handlowym 32-latki – prawie 90 sztuk, ubrań z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. - dodaje.

Za handel podrobionymi towarami grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us