Reklama

Zmiany na stanowisku dyrektora Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Marcina Nowaka, który przeszedł do wydziału Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM Zamość, na stanowisku dyrektora Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu zastąpi Paweł Łagowiec. Nowy dyrektor dziś rozpocznie pracę.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko dyrektora ZDG pojawiło się niespełna miesiąc temu. Komisja konkursowa wybrała na to stanowisko Pawła Łagowca.

- Pan Paweł Łagowiec spełnił wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu. W ocenie komisji kandydat ma wystarczającą wiedzę, odpowiednie kwalifikacje do prawidłowej realizacji zadań na ww. stanowisku - czytamy w informacji o wynikach naboru.

Paweł Łagowiec to absolwent wydziału budownictwa Politechniki Lubelskiej (spec. drogi i mosty). Od 2013 do 2022 roku pracownik GDDKiA o/Lublin, rejon w Zamościu. Praktykę do uprawnień budowlanych zdobył przy budowie obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego. W latach 2022-2023 był pracownikiem PRD Zamość Sp. z o.o.

Nowy dyrektor ZDG pracę rozpocznie już dziś (20 listopada).

2 komentarzy

  • Ula
    Ula poniedziałek, 20 listopad 2023 17:16 Link do komentarza

    gratulacje

  • Ewelina0
    Ewelina0 poniedziałek, 20 listopad 2023 19:58 Link do komentarza

    Może w końcu ktoś zacznie pilnować, żeby firmy budujące drogi nie kładły asfaltu podczas deszczu tak jak miało to miejsce na ul. Wojska Polskiego i Starowiejskiej...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us