Wielka, żywa choinka ozdobi Rynek Wielki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu szuka dużej, żywej choinki, która stanie w okresie świątecznym na Rynku Wielkim. To powrót do tradycji sprzed kilku lat.

"Chcemy stworzyć w Zamościu klimat tradycyjnych świąt i postawić na Rynku Wielkim dużą, żywą choinkę." - czytamy w komunikacie PGK. "Jeśli masz drzewo, z gęstymi gałązkami, o wielkości ok. 13 m wysokości, daj nam znać dzwoniąc na numer 84 638-12-04. My je wytniemy i zabierzemy ze wskazanego miejsca. Pomóż nam znaleźć piękne świąteczne drzewko dla mieszkańców Zamościa" - apeluje spółka.

Przypomnijmy, do 2015 roku magistrat w okresie świątecznym ustawiał na Rynku Wielkim wielką, żywą choinkę, przekazaną przez mieszkańców. Później Urząd Miasta zdecydował o dekorowaniu miasta sztuczną choinką i różnego rodzaju instalacjami. W ubiegłym roku, Rynek Wielki zdobił m.in. świerkowy zagajnik, volkswagen „ogórek”, huśtawki, czy dwa wykonane na bazie drewnianych konstrukcji 4-metrowe igloo z instalacjami-dekoracjami.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us