Reklama
Reklama

"Balony nad twierdzą" - przełożone na sobotę

"Balony nad Twierdzą" to cześć obchodów 25 lecia wpisania Zamościa na listę UNESCO, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) "Balony nad Twierdzą" to cześć obchodów 25 lecia wpisania Zamościa na listę UNESCO, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Zawiniła pogoda. Impreza ph. "Balony nad Twierdzą", która miała się odbyć w najbliższy czwartek, została przełożona na sobotę (9 września) ale odbędzie się wyłącznie jeśli będą korzystne warunku pogodowe.

- Zapowiadana na jutro impreza "Balony nad Twierdzą" nie odbędzie się z powodu zapowiadanych niekorzystnych warunków pogodowych (zbyt silny wiatr) - informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy prezydenta miasta. - Przekładamy wydarzenie na sobotę. Mamy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjająca i załogom balonów uda się wystartować - dodaje. 

Balony mają wystartować z okolic zamojskiego amfiteatru. Początek o godzinie 17.15.

Wydarzenie towarzyszy obchodom 25 rocznicy wpisania miasta na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us