Przyjechał do Zamościa kraść perfumy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
24-latek usłyszał zarzut kradzieży kosmetyków z jednej z zamojskich drogerii. Ze sklepowych półek dwukrotnie zabrał markowe perfumy na łączną kwotę ponad 1000 złotych. Z popełnionych przestępstw wytłumaczy się przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (31.10). Przedstawicielka jednej z zamojskich drogerii przy ulicy Hrubieszowskiej powiadomiła policjantów o kradzieży.

- Oznajmiła, iż sprawca ze sklepowych półek zabrał flakoniki perfum. Jedne schował do torby podróżnej, kolejne pod pachę szerokiej bluzy, a następnie wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar. Wcześniej w kasie zapłacił jedynie za napój i tabletki. Podejrzany o kradzież 24-latek z gminy Łaszczów został ujęty przez ochronę sklepu i przekazany policjantom. Skradziony towar powrócił na sklepowe półki. - relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że to nie jedyna kradzież, którą ma na sumieniu 24-latek. Kilka dni wcześniej z tego samego sklepu także zabrał perfumy. Przedstawicielka sklepu oszacowała wartość poniesionych strat na łączną kwotę ponad 1000 złotych.

W środę 24-latek usłyszał zarzut kradzieży. Dalszym jego losem zajmie się sąd. Kodeks karny za kradzież cudzej rzeczy przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

1 komentarz

  • 2050
    2050 poniedziałek, 06 listopad 2023 17:21 Link do komentarza

    murarz ? dziennikarz ? kim jest ten złodziej ? Coś wybiórczo podajecie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us