Logo
Wydrukuj tę stronę

Samochód wjechał w pieszych. Dwie osoby ranne. Nagranie wypadku.

Do groźnego wypadku doszło we wtorek wieczorek na przejściu dla pieszych przy ulicy Dzieci Zamojszczyzny, foto: materiał redakcyjny Do groźnego wypadku doszło we wtorek wieczorek na przejściu dla pieszych przy ulicy Dzieci Zamojszczyzny, foto: materiał redakcyjny

Dwie osoby zostało ranne we wtorek wieczorem, po tym, jak samochód wjechał w pieszych na przejściu przy ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. W auto, które zatrzymało się przed przejściem uderzył drugi samochód. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd uderzył w pieszych.

Do groźnego wypadku doszło we wtorek około godziny 19.00 na przejściu dla pieszych przy ulicy Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu renault 65 letni mieszkaniec gminy Zamość, zatrzymał się przed przejściem celem przepuszczenia pieszych. Na jego tył najechał 29-letni kierowca hondy, mieszkaniec gminy Zamość. Renault przemieścił się i uderzył w pieszych, którzy weszli na przejście - relacjonuje podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Ranna został przechodząca przez przejście 64-letnia obywatelka Łotwy. W wypadku ucierpiała też 21-letnia pasażerka hondy, doznała ogólnych potłuczeń.
 
Całe zdarzenie nagrał jeden z kierowców, który zatrzymał się przed przejściem. Na nagraniu z kamery pojazdu widać, jak doszło do wypadku.  Jedno auto zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych. W tym momencie na drugim pasie gwałtownie zatrzymuje się renault, który po chwili uderzony zostaje przez hondę. Renault z impetem wpada w przechodzących przez przejście pieszych.

Ze względu na rażące naruszenie przepisów, funkcjonariusze zatrzymali kierowcy hondy prawo jazdy. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze.

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl