Reklama
Reklama

Zamość: Misterium Męki Pańskiej ponownie w amfiteatrze

Misterium przygotowuje grupa teatralna "Jednak Warto", fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Misterium przygotowuje grupa teatralna "Jednak Warto", fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Plenerowe Misterium Męki Pańskiej odbędzie się w najbliższą sobotę (8 kwietnia) w Zamościu. Religijne widowisko wystawione będzie w zamojskim amfiteatrze. Początek o godzinie 20.00.


Misterium przygotowuje grupa teatralna "Jednak Warto" działająca przy parafii p.w. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu. W przedsięwzięcie zaangażowanych jest około 150 osób, w tym 110 aktorów amatorów. Widowisko uatrakcyjni grupa rekonstrukcyjna Pro Antica z Lublina.

Będzie to już dziesiąte Misterium Męki Pańskiej w Zamościu. Inscenizacja początkowo organizowana była na osiedlu Karolówka, od ubiegłego roku odbywa się w zamojskim amfiteatrze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us