Reklama

Łączy się zamojska piłka nożna

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
9 lutego 2023 to historyczny dzień dla zamojskiej piłki nożnej. Lubelski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na połączenie K.S. Hetman Zamość z AMSPN Hetman Zamość. Powstanie Akademii Hetmana Zamość stało się faktem.

"Od dziś w Zamościu jest tylko jeden Hetman i wszyscy gramy w jednej biało-zielono-czerwonej drużynie. " - czytamy w oficjalnym komunikacie zamojskiego klubu.

- Od momentu kiedy nastąpiła zmiana Zarządu priorytetową sprawą stało się szybkie uzyskanie członkostwa w strukturach PZPN ponieważ ta sprawa nie została należycie załatwiona. Kolejnym wyzwaniem dla nowo wybranych władz klubu to było uzyskanie zgody LZPN na połączenie AMSPN Hetman Zamość ze Stowarzyszeniem K.S. Hetman Zamość. Jesteśmy niewątpliwie świadkami historycznego wydarzenia ponieważ oficjalnie od 9 lutego funkcjonuje już tylko jeden Hetman Zamość. Powołanie Akademii Piłkarskiej uchwałą Zarządu Hetman dało początek możliwości szkolenia w najmłodszych grupach wiekowych pod patronatem K.S. Hetman Zamość - mówi Krzysztof Rysak, prezes Hetmana. - Kiedy 2 grudnia 2022 r. zdecydowaliśmy się na odbudowę marki naszego ukochanego klubu chyba nikt z nas nie spodziewał się aż takiego nawału spraw, które musieliśmy rozwiązywać praktycznie z dnia na dzień. Jeszcze bardzo długa droga przed nami, aby nasz Klub stał się tak jak dawniej bardzo silnym organizacyjnie i sportowo podmiotem liczącym się na Lubelszczyźnie, a nawet być może w Polsce. Chciałbym bardzo podziękować Prezesowi LZPN Panu Zbigniewowi Bartnikowi, który przeprowadził nas wzorowo przez całą procedurę przekształcenia Klubu. To dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu i pracy do późnych godzin nocnych, udało się sprawnie przejść całą procedurę. Chciałbym również podziękować swoim kolegom Członkom Zarządu i osobom wspierającym, którzy wkładają tak dużo serca ze słowami na ustach "wszystko dla Klubu pro bono". - dodaje prezes.

- Oddzielne słowa podziękowania należą się również naszym Sponsorom, Partnerom i Darczyńcom, bo to właśnie dzięki nim z optymizmem patrzymy w przyszłość - kończy prezes Rysak.

1 komentarz

  • Po co te kłamstwa ? Znowu wybory się zbliżają ?
    Po co te kłamstwa ? Znowu wybory się zbliżają ? sobota, 11 luty 2023 17:07 Link do komentarza

    KS Hetman nie istnieje od ponad 10 lat

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us