Reklama

Łucja Tarnowska medalistką Pucharu Europy ITKF w Słowenii

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Łucja Tarnowska wzięła udział w Pucharze Europy ITKF w Karate Tradycyjnym w Kranjskiej Gorze w Słowenii. Zawodniczka Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego 17 listopada stanęła na podium aż 4 razy. Zdobyła złoty medal w kogo kumite, brązowy medal w kata indywidualnym, także brązowy w jiyu ippon kumite oraz srebrny medal w kata drużynowym.

- Moim zdaniem starty poszły mi bardzo dobrze. Poziom nie był może bardzo trudny, ale na pewno nie był też łatwy. Słowenia to piękny kraj do zwiedzania, w trakcie zgrupowania i zawodów nawiązałam nowe znajomości, zdobyłam nowe doświadczenie, przywiozłam do Polski kilka medali – więc podsumowując podobało mi się i jestem z siebie po prostu dumna – mówiła Łucja Tarnowska.

Do Kranjskiej Gory wybrało się 63 zawodników z kilkunastu klubów Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Była to najliczniejsza reprezentacja z jednego kraju. Nasi zawodnicy zdobyli 1. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy ITKF. Przy okazji zawodów w Słowenii zawodnicy i kibice zwiedzili sporo pięknych miejsc: m.in. Kranjską Gorę, Jezioro Bled, Jezioro Jasna, skocznię narciarską w Planicy, centrum Lublany i jaskinię Postojną.

- Jestem bardzo zadowolony z wyników mojej zawodniczki, były to przecież zawody rangi międzynarodowej. Łucja zdobyła duże doświadczenie, które pomoże jej przygotowywać się do rywalizacji w kolejnych zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Łucja ma 14 lat i przed sobą duże perspektywy, by reprezentować nasz klub i Polską Unię Karate Tradycyjnego na arenie międzynarodowej – stwierdził sensei Radosław Niziołek.

Gratulujemy Łucji sukcesu!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us