Reklama

Akademia Zamojska kontynuuje współpracę z Klubem

Akademia Zamojska kontynuuje współpracę z Klubem
Rektor Akademii Zamojskiej dr hab. Paweł Skrzydlewski, prof. AZ i prezes Akademicko-Uczniowskiego Klubu Sportowego Trefl Zamość Piotr Kostrubiec podpisali umowę o współpracy na sezon 2022/2023.

Akademia Zamojska ponownie jest sponsorem tytularnym i strategicznym drużyny tenisa stołowego, występującej w Superlidze mężczyzn. Zawodnicy, tak jak w ubiegłym sezonie, występować będą pod nazwą Akademia Zamojska Zamość. Zawarta umowa jest kontynuacją współpracy pomiędzy Uczelnią a Klubem, która trwa od 2012 roku.

Warto podkreślić, że w drużynie Superligi grają studenci AZ, którzy z powodzeniem reprezentują Uczelnię w rozgrywkach akademickich, gdzie zdobyli m.in. dwukrotnie Mistrzostwo Polski i brązowy medal Mistrzostw Europy. W tym miesiącu studenci będą reprezentować Akademię Zamojską oraz Polskę na Europejskich Igrzyskach Akademickich, największej akademickiej imprezie sportowej w Europie, w których udział weźmie 6000 studentów. Trenerem studentów jest Piotr Kostrubiec.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us