Reklama
Reklama

Turniej przypomni o 80 rocznicy wysiedleń

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
"Przez sport przypominamy o historii w 80 rocznicę wysiedleń na Zamojszczyźnie z lat 1941-1943" - pod takim hasłem rozegrany będzie turniej piłki siatkowej  w Sitańcu pod Zamościem. Wydarzenie organizuje Uczniowski Klub Sportowy Azymut.

Pierwszy turniej dla reprezentacji dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych – 12-15 lat, odbędzie się w piątek 3 czerwca na boiskach trawiastych przy Szkole Podstawowej w Sitańcu. Rozpoczęcie rozgrywek o godz. 9.00.

Drugi turniej dla dziewcząt 16+ i kobiet oraz turniej dla chłopców 16+ i mężczyzn reprezentujących kluby i grupy siatkarzy z terenu województwa lubelskiego, odbędzie się w niedzielę 5 czerwca na boiskach trawiastych przy Szkole Podstawowej w Sitańcu. Rozpoczęcie rozgrywek o godz. 9.00.

Więcej informacji o wydarzeniu: azymutsiedliska.cba.pl

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us