Reklama
Reklama

Student AZ Akademickim Mistrzem Województwa Lubelskiego

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Łukasz Jarocki, student turystyki i rekreacji Akademii Zamojskiej zdobył złoty medal i tytuł Akademickiego Mistrza Województwa Lubelskiego 2021 w tenisie stołowym.

Łukasz okazał się najlepszy spośród zawodników biorących udział w turnieju AMWL. Warto dodać, że na koncie ma również drużynowe medale Akademickich Mistrzostw Polski. Oprócz reprezentowania Akademii Zamojskiej, gdzie studiuje na kierunku turystyka i rekreacja, Łukasz jest zawodnikiem drużyny Akademia Zamojska Zamość, występującej w Superlidze tenisa stołowego.

Drugi reprezentant Akademii Zamojskiej w turnieju Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego, również student turystyki i rekreacji, Arkadiusz Żuk został sklasyfikowany na miejscu 5-6. W kategorii kobiet Uczelnię reprezentowała Aleksandra Osuch, studentka bezpieczeństwa narodowego. Ola w całym turnieju została sklasyfikowana na miejscach 9-12.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us