Logo
Wydrukuj tę stronę

Srebrny medal dla studentki AZ

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Studentka I roku bezpieczeństwa narodowego w Akademii Zamojskiej - Aleksandra Osuch - zdobyła srebrny medal podczas Lubelskiej Uniwersjady w tenisie stołowym.

Ola, reprezentująca zamojską Uczelnię, zdobyła srebrny medal i awans na Ogólnopolskie Igrzyska Studentów I Roku, które odbędą się w grudniu.

- Srebro na Uniwersjadzie przyniosło mi wiele radości, ponieważ jest to mój pierwszy medal w zawodach akademickich. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Cieszę się, że moja dyspozycja tego dnia zapewniła mi awans na etap ogólnopolski. Jestem bardzo zadowolona z wyniku i wiem, że jest to bardzo dobra prognoza na zbliżające się turnieje - mówi Aleksandra Osuch, studentka I roku bezpieczeństwa narodowego Akademii Zamojskiej.

Lubelska Uniwersjada w tenisie stołowym odbyła się 21 listopada na obiektach Politechniki Lubelskiej. W zawodach wzięli udział studenci I roku uczelni wyższych z województwa lubelskiego.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl