Logo
Wydrukuj tę stronę

Zaproszenie na mecz!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany
Już w piątek, 8 października, drużyna Akademia Zamojska Zamość rozegra kolejne spotkanie LOTTO Superligi tenisa stołowego. Rywalem podopiecznych trenera Piotra Kostrubca będzie zespół Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów.

Faworytem spotkania jest drużyna Akademii Zamojskiej, która po czterech kolejkach rozgrywek krajowej elity zajmuje 7. miejsce w tabeli Superligi. Zespół z Rzeszowa plasuje się obecnie na 12. miejscu, jednak w jego składzie nie brakuje doświadczonych zawodników, jak choćby Tomasz Lewandowski czy Piotr Chodorski. Drużyna trenera Piotra Kostrubca będzie chciała powiększyć punktowy dorobek, zaś zespół z Podkarpacia będzie chciał zrobić wszystko by opuścić dolne rejony tabeli. Mecz zapowiada się więc bardzo interesująco.

Spotkanie zostanie rozegranie 8 października (piątek) o godz. 18 w hali ZSP nr 3 w Zamościu („Elektryk”), przy ul. Zamoyskiego 62. Transmisję live meczu będzie można obejrzeć na kanale LOTTO Superligi w serwisie YouTube.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl