Reklama

Współzawodnictwo podsumowane. Zamość i Agros wysoko w klasyfikacji

Współzawodnictwo podsumowane. Zamość i Agros wysoko w klasyfikacji, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Współzawodnictwo podsumowane. Zamość i Agros wysoko w klasyfikacji, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)
Zamość znalazł się na 18 miejscu w klasyfikacji gmin oraz 20 miejscu w klasyfikacji powiatów we współzawodnictwie sportowym młodzieży za 2016 rok. Z kolei Klub Sportowy Agros Zamość sklasyfikowany został na 10 miejscu najlepszych klubów w Polsce.


Podsumowanie wyników współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego za 2016 odbyło się w środę (29 marca) w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele Urzędu Miasta Zamość i Klubu Sportowego ?Agros?.

- Miasto Zamość zajęło 18 miejsce w klasyfikacji generalnej gmin oraz 20 miejsce w klasyfikacji generalnej powiatów . W klasyfikacji powiatów do 80 tysięcy mieszkańców Zamość został sklasyfikowany na miejscu 2 - informuje Marek Gajewski, rzecznik prezydenta miasta.

Na 10 miejscu w klasyfikacji generalnej klubów znalazł się KS ?Agros?. We współzawodnictwie uczestniczyły również następujące zamojskie kluby: UKS CSW ?Lider?, UKS ?Sorga?, UKS ?Kiko?, UKJ ?Legion?, MKS ?Padwa?, ASB "Hetman?, UKS ?Mechanik?, KB ?Metro?, UKS ?Orka?, DKS ?Gaudium?, Zamojski Klub Karate Kyokushin, AUKS PWSZ ?Trefl?, UKS ?Ósemka?, UKS ?Trójka?.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us