Reklama
Reklama

Akademiccy mistrzowie województwa

W zał. zdjęcie zwycięskiej drużyny – fot. KU AZS PL W zał. zdjęcie zwycięskiej drużyny – fot. KU AZS PL

Reprezentacja Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu po raz dziesiąty z rzędu zdobyła złoty medal Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym. Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Kozieł, Łukasz Jarocki i Arkadiusz Żuk. Trenerem zespołu jest Piotr Kostrubiec.

W sobotę, 6 marca, odbył się turniej drużynowy Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2020/2021 w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. W finale rozgrywek AMWL mężczyzn reprezentacja UPZ okazała się lepsza od zespołu UMCS i zdobyła tytuł mistrzowski oraz medal z najcenniejszego kruszcu. Brązowy medal i trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Politechniki Lubelskiej.

Zamojski zespół wystąpił w składzie: Paweł Kozieł, Łukasz Jarocki i Arkadiusz Żuk. Trenerem drużyny jest Piotr Kostrubiec. - To dla nas kolejny tytuł mistrzowski. Ten rok jest szczególny, ponieważ po raz dziesiąty z rzędu zdobyliśmy złote medale AMWL. Przed nami w kwietniu Akademickie Mistrzostwa Polski. Choć skład w tym roku bardzo ewaluował, zrobimy wszystko, aby powalczyć o medale i awans do Mistrzostw Europy 2022 - mówi szkoleniowiec reprezentacji UPZ.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us