Młodzi judocy na start

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020 w sportach halowych po raz drugi w tym roku zawita do Zamościa. Po piłkarzach ręcznych, którzy rywalizowali we wrześniu, tym razem w hali OSIR Zamość o medale będą zmagać się judocy. Walki zaplanowano na 23 i 24 października (piątek i sobota).

Województwo lubelskie w bieżącym roku gości najlepszych młodych zawodników rywalizujących w sportach halowych. Dzięki zabiegom zamojskich klubów i Miasta Zamość, naszemu miastu przyznano prawo organizacji turnieju piłki ręcznej mężczyzn, a także turnieju judo kobiet i mężczyzn.

Po wrześniowych zmaganiach szczypiornistów, przyszedł czas na popularne zwłaszcza wśród najmłodszych mieszkańców Zamościa judo. Stawką zawodów będą medale mistrzostw Polski (OOM ma rangę mistrzowską w kategorii juniorów młodszych).

- Zmagania w hali OSIR rozpoczną się w piątkowy poranek i potrwają aż do sobotniego popołudnia, kiedy to odbędą się walki finałowe. Bardzo żałuję, że z powodu epidemii wydarzenia nie obejrzą kibice. Zapełnione trybuny nadałyby innego charakteru zawodom – mówi Bartłomiej Wach, trener LKJ Legion Zamość.

Oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na piątek, 23 października o godz. 10.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us