Potrzebne są głosy!

Potrzebne są głosy!

Trener Piotr Kostrubiec i student Uczelni Państwowej w Zamościu Igor Zavadskyi znaleźli się w gronie nominowanych w Plebiscycie Sportowiec Roku AZS Lublin 2020. W kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020 roku” możemy wesprzeć Igora swoimi głosami.

W ramach plebiscytu wyłonieni zostaną najlepszy sportowiec i najlepszy trener AZS. Wyboru w tej kategorii dokona kapituła Plebiscytu. W kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020 roku” decydują kibice i w tej kategorii można wesprzeć Igora Zavadskyiego swoim głosem. Głos można oddać na dwa sposoby: wysyłając „ZAVADSKYI” na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKQf0Uwd1f6welwsmo8z2eawhRcUQ6HyJoYLlVz2jXYGhhxQ/viewform

Igor Zavadskyi to student turystyki i rekreacji w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Podczas Akademickich Mistrzostw Europy 2019 we włoskim Camerino zajął: I miejsce w deblu, III miejsce indywidualnie i III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na Akademickich Mistrzostwach Polski 2019 do swoich osiągnięć dołożył I miejsce zdobyte w drużynie. Igor jest zawodnikiem występującej w Superlidze tenisa stołowego drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.

Zachęcamy do głosowania na zawodnika zamojskiej drużyny! Głosowanie trwa do 27 października.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us