Logo
Wydrukuj tę stronę

Pojedynek dobrych znajomych

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Przed nami kolejne wielkie, sportowe emocje! W meczu Superligi tenisa stołowego drużyna Uczelnia Państwowa Zamość podejmie zespół Fibrain AZS Politechnika Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 27 września o godz. 16 w hali OSiR. Wesprzyjmy dopingiem drużynę z Zamościa!

Po zwycięstwie nad 3S Polonią Bytom 3:2 zarówno zawodnicy jak i zamojscy kibice mają apetyt na kolejne punkty i zwycięstwo. Mecz będzie pojedynkiem drużyn sąsiadujących w ligowej tabeli. Uczelnia Państwowa Zamość znajduje się na 9. miejscu w Superlidze, natomiast drużyna z Rzeszowa ma dwa punkty więcej i plasuje się miejsce wyżej.

Meczowi smaczku dodaje fakt, że w obu drużynach wystąpią bardzo dobrzy znajomi, mający na koncie wspólne sukcesy. W zespole z Podkarpacia występuje Piotr Chodorski, który w 2019r. reprezentując zamojską Uczelnię zdobył razem Igorem Zavadskyim, Pawłem Koziełem i Marcinem Litwiniukiem tytuł Akademickich Mistrzów Polski, a następnie dwa medale Akademickich Mistrzostw Europy we włoskim Camerino – brąz w drużynie oraz złoto w deblu razem z Igorem Zavadskyim. Teraz dobrzy koledzy wystąpią w dwóch przeciwnych drużynach.

Mecz z Uczelnia Państwowa Zamość – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów odbędzie się 27 września (niedziela) o godz. 16 (wejście od strony torów łuczniczych).

UWAGA! Ze względu na obostrzenia sanitarne każdy kibic powinien mieć ze sobą maseczkę zakrywającą usta i nos oraz przy wejściu zdezynfekować dłonie. Prosimy o zajęcie miejsc na trybunach najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem meczu. Przed wejściem do hali OSiR kibicom będzie mierzona temperatura. Ponadto każdy, kto będzie chciał wziąć udział w wydarzeniu przy wejściu będzie musiał wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia.

Oświadczenie można pobrać z poniższego linku i wypełnione zostawić przy wejściu podczas mierzenia temperatury. Pozwoli to skrócić czas wejścia na mecz.

https://drive.google.com/file/d/14zzU_AQ0fLDHd1Qj06KPPlgWTi5qFc1f/view?usp=sharing

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl