Reklama

Rusza Puchar Starostów

Puchar Starosty na szczeblu powiatu będzie jednocześnie eliminacją do Pucharu Polski na szczeblu działania ZOZPN, foto: archiwum Puchar Starosty na szczeblu powiatu będzie jednocześnie eliminacją do Pucharu Polski na szczeblu działania ZOZPN, foto: archiwum

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Zamościu rozpoczyna kolejną edycję Pucharu Starostów. Wezmą w nim udział wszystkie zgłaszające się drużyny, zgłoszenia do 5 lipca.

Losowanie par odbędzie się 6 lipca o godz. 13:00 w siedzibie ZOZPN. Rozgrywki w powiatach rozpoczną się 15/16 lipca 2017 r. z udziałem wszystkich zgłoszonych drużyn bez występu na tym etapie drużyn III i IV ligi.

Mecze rozgrywane będą systemem pucharowym. Rolę gospodarza pełnić będzie drużyna z niższej klasy rozgrywkowej, w przypadku równej klasy rozgrywkowej zdecyduje losowanie.

Puchar Starosty na szczeblu powiatu będzie jednocześnie eliminacją do Pucharu Polski na szczeblu działania ZOZPN.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us